Členství

Získat členství ve FanClubu může každá osoba. Je zde jediná podmínka a to taková, že pro zisk členství je potřeba měsíčně uhradit částku 200 Kč (pro společnou domácnost 250 Kč) na níže uvedený transparentní účet FanClubu MFK Karviná a to vždy do 25.dne v měsíci. Nutno podotknout, že o členství můžete také přijít a to v případě, pokud částku neuhradíte v daném termínu 2x za sebou. Pro příklad: 1 neuhrazený měsíc = 400 Kč v následujícím měsíci (pro dorovnání výše), 2 neuhrazené měsíce = 600 Kč v následujícím měsíci (pro dorovnání výše), 3.neuhrazený měsíc vyvedení z členství FanClubu MFK Karviná.

Co tím získáte? V budoucnu možné slevy na nákup ve Fan Shopu MFK Karviné, příspěvky na výjezdy, sleva na sezónní permanentky atp. Jedná se však převážně o podporu chorea na domácích zápasech, které přispívají k atmosféře, jenž u nás při zápasech vládne. Neváhejte tak a přidejte se k nám, rádi vás u nás přivítáme!

DŮLEŽITÉ: Do zprávy pro příjemce uveďte vaše jméno/jména, popř. přezdívku/přezdívky z facebooku pro snažší identifikaci.

Číslo transparentního účtu je: 2101237049/2010
Účet je veřejně přístupný všem na této adrese: https://www.fio.cz/ib2/transparent?a=2101237049